Na dvornej hudbe starovekej Číny
论文作者:同为论文网 论文来源:www.lunwenei.com 发布时间:2018年01月17日

Ženská hudba je staroveký čínsky herecký výkon v oblasti spevu a tanca profesionálnych umelcov. Existuje mnoho rôznych foriem svojho názvu, ako je obhajoba, obhajovanie nadaných, prostitútky, prostitútky atď. V knihách o histórii zaznamenaných v brožúre, konkubíne, prostitútkach, spievaní, tancujúcich dievčatách, kráse, patria aj do konceptu ženskej hudby.

V kategórii ženskej hudby, obhajoby a ženskej hudby je definícia definície zhruba rovnaká, "obhajovanie, obhajovanie nadanej ženskej hudby" sa objavilo v dávnych dobách. Dôvodom, prečo ženské hudobné obhajuje kompliment medzi sebou, je to, že majú rovnaký stav a rovnakú funkciu. "Advocate" v časti "Vysvetliť slovo" je: "Hudba tiež." Ming ľudia "Orthographic" dal slovo "Juan" je ekvivalentom "advokát." Viditeľné slovo má vzťah medzi preukazom. "Výborný" v "texte" je tiež interpretovaný ako "advokát", "wan", ktorý je "obhajoba". Preto obaja, ktorí presadzujú dokonalosť a ženskú hudbu, patria do kategórie "hudba" a spoločne vlastnia vlastnosti zábavnej a zábavnej.

Preto zo sociálneho hľadiska je ženskou hudbou pasívny a pasívny tanec, z tanca je aktívna a pozitívna, čo odráža protichodné charakteristiky samotnej ženskej hudby: Obmedzený realitou, ale aj v ideálnom uspokojovaní, nie len pasívne prijímať ideológiu, ale aj iniciatívou na prenesenie hlavného prúdu dob, nielen ovládaných inými, ale aj ich vlastnou empatiou. Tanečníci zaoberajúci sa ženskou hudbou a tancom sú praktickí a tvorcovia hudobného a tanečného umenia, praktizujú sa prostredníctvom svojich rúk, nohy, očí a emócií a snažia sa vytvárať na oboch koncoch.


相关推荐
联系我们

代写咨询
 362716231

发表咨询
 958663267


咨询电话

18030199209

查稿电话

18060958908


扫码加微信

1495607219137675.png


支付宝交易

ali.jpg