Valdības publiskais darbs
论文作者:同为论文网 论文来源:www.lunwenei.com 发布时间:2018年01月30日

Ar ekonomikas attīstību, uzmanība valdības investīciju pievērsās sabiedriskajiem darbiem, efektīvi palielinot ekonomisko izaugsmi, bet valsts investīcijas valsts darbos arī pakļauti dažas problēmas, nevar ignorēt: neapmierinošu ieguldījumu efektivitāti, zaudējumu, nopietni atkritumus; zems Līmeņa atkārtotas konstrukcijas un tā tālāk.

Saskaroties ar šiem apstākļiem, Revīzijas komisija izvirzīja "aktīvi veikt lietderības revīziju, Sekmēt finanšu pārvaldību un kapitāla izmantošanas efektivitātes un" revīzijas iestāžu prasa ne tikai izmantot fondu projektu ar "no 2003. līdz 2007. audita attīstības plāns", kas No nelegālās revīzijas neatbilstības, bet arī līdzekļu izmantošanas efektivitātes, revīzijas efektivitātes, kā arī revīzijas efektivitātes kā svarīga pašreizējā revīzijas darba uzdevuma.

Tāpēc, kā stiprināt valdības sabiedrisko darbu izpildes revīziju, ir kļuvis par svarīgu jautājumu, ar kuru saskaras mūsu valsts revīzijas.

Šo iemeslu dēļ, tika apspriests šis raksts, raugoties no ēkas teorētisko ietvaru valdības darbības revīzijas sabiedrisko darbu sākot uz šādiem jautājumiem: 1. pieņemšana par valsts būvdarbiem, jēdziens veiktspējas audita analīze, noved pie valdības darbības revīzijas definīcijas sabiedrisko darbu; 2. apspriež valdības darbības revīzijas sabiedrisko darbu, saturu, revīzijas procedūras, revīzijas tehnoloģijām, un Shenzhen pilsētas notekūdeņu attīrīšanas stacijas projekta, kā piemēru mērķus, valdības publisko būvdarbu izpildes audita gadījumu izpēti; 3. vērsta uz valsts sabiedriskajiem darbiem Veiktspējas revīzijas novērtēšanas sistēma un drosmīgi izvirzītais mūsu valsts publisko darbu izpildes revīzijas novērtēšanas sistēma jāveido no divām daļām: vērtēšanas kritēriji un novērtēšanas rādītāji. Atklājiet problēmas valsts sabiedriska darba izpildes revīzijas veikšanā mūsu valstī, un, pamatojoties uz to, izvirziet atbilstošus pretpasākumus.


相关推荐
联系我们

代写咨询
 362716231

发表咨询
 958663267


咨询电话

18030199209

查稿电话

18060958908


扫码加微信

1495607219137675.png


支付宝交易

ali.jpg